I wanna do bad things with you!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pytania

Go down 
+4
Rosalyn Crowley
Tony J. Stark
Gianna Fiorentini
Willliam
8 posters
AutorWiadomość
Willliam





Pytania Empty
PisanieTemat: Pytania   Pytania EmptyPon Maj 28, 2012 4:59 pm

Uszanowanie. Proszę wybaczyć, ze zakładam cały temat, ale nie znalazłem działu, gdzie dałbym upust swoim wątpliwościom.

1. Co fabuła, na którą tak stawiacie może dać mi, szaremu graczowi poza okazjonalnymi walkami z innym graczem i rozmową na fabule? Rozumiem, że o istnieniu pozostałych ras ludzie wiedzą, skoro wybuchła jakaś tam panika? Wydaje mi się, że moglibyście nieco bardziej rozpisać ten wstęp i wyjaśnić to, skoro nacisk właśnie ma iść na fabułę.

2. Wilkołak przemienia się w wilka, czy w hybrydę? Bo to 2 odrębne kwestie

3. Walki toczą się otwarcie czy też gdzieś z dala od oczu ciekawskich? No i rozumiem, ze polegać można wyłącznie na sile mięśni lub broni palnej?

4. Jak wygląda podział sił? Wilki są silniejsze od wampirów ale te z kolei są szybsze? Czy tez ich atrybuty są zbliżone i mają równe szanse?

5. Znam cele wilków i płomieni, a czego chcą tu wampiry? Jedynie przetrwać?
Powrót do góry Go down
Gianna Fiorentini
Królowa
Gianna Fiorentini


Rasa : Wampir
Wiek : 2174
Pochodzenie : Cesarstwo Rzymskie
Praca : Właścicielka galerii sztuki
Ekwipunek : Kluczyki do auta, komórka, orle pióro.

Pytania Empty
PisanieTemat: Re: Pytania   Pytania EmptyPon Maj 28, 2012 6:52 pm

Och, wybaczamy Ci.

1. Oprócz walk i spotkań towarzyskich, Twoja postać może szpiegować, wykonywać misje dla wilkołaków/wampirów/Płomieni. Werbować nowych członków do PP, albo podjudzać panikę. Może pozyskiwać od wampirów krew i sprzedawać ją, bo to przecież narkotyk. Różne różności, tylko zależy to od tego na co masz ochotę.
2. Wilkołak przemienia się w wilka. Nieco większego i dużo silniejszego od zwykłego zwierzęcia, aczkolwiek wygląda jak on.
3. Walki toczą się otwarcie i tak, polegać można na sile własnych mięśni oraz broni palnej, no i znajomości manewrów.
4. Wilk i przeciętny wampir zbliżony podział sił. Są tak samo szybkie oraz silne. Jednakże zupełnie młody wampir nie da rady dorosłemu wilkołakowi, a takiemu przeciętnemu wilkołakowi trudno będzie pokonać starego wampira, które są silniejsze i szybsze.
5. Wampiry pragną umocnić swą pozycję, zdobyć prawa w świetle konstytucji oraz wykurzyć wilkołaki z Reno, aby móc w spokoju polować i egzystować jak będą chciały. Nie wykluczamy również, że wampiry mogą podzielić się na grupy i działać przeciwko sobie, aby zdobyć władzę.
Powrót do góry Go down
Willliam





Pytania Empty
PisanieTemat: Re: Pytania   Pytania EmptyPon Maj 28, 2012 8:07 pm

A dziękuję ślicznie. A zapomniałem o jednym jeszcze. Jak długo żyją wilkołaki? Wiem, ze dłużej od ludzi ale orientacyjnie to jest 200 lat czy też 500? I pytanie uzupełniające. Czy jest możliwość uzyskania przemiany w hybrydę czyli humanoidalnego wilkołaka czy nie ma szansy na taki bajer?
Powrót do góry Go down
Gianna Fiorentini
Królowa
Gianna Fiorentini


Rasa : Wampir
Wiek : 2174
Pochodzenie : Cesarstwo Rzymskie
Praca : Właścicielka galerii sztuki
Ekwipunek : Kluczyki do auta, komórka, orle pióro.

Pytania Empty
PisanieTemat: Re: Pytania   Pytania EmptyPon Maj 28, 2012 8:12 pm

Myślę, że dałabym im jakieś 150 góra, w skrajnych przypadkach, no.
Co do hybrydy... Nie ma szans na humanoidalnego wilkołaka. Tylko przemiana w wilka.
Powrót do góry Go down
Tony J. Stark

Tony J. Stark


Rasa : Człowiek
Wiek : 43
Pochodzenie : USA
Ekwipunek : porfel, kluczyki do ferrari, telefon, dat ass, okulary przeciwsłoneczne, podręczna broń.

Pytania Empty
PisanieTemat: Re: Pytania   Pytania EmptyPon Maj 28, 2012 8:47 pm

Zawsze możesz jeszcze robić coś zupełnie innego, co stanie się elementem fabuły ^^
Płomienie to jedno, ale istnieje jeszcze przecież rząd i mnóstwo różnorakich agencji rządowych. Tych tajnych i nie. Nie wspominając już o armii, która przecież też na pewno musi zajmować jakiś stosunek w kontekście nie-ludzi. Mówię o specjalnych oddziałach, specjalnych treningach itd.
Istnieje też świat kultury, który jak wszyscy wiemy mocno oddziałuje na społeczeństwo. Artyści i ich działania mogą wpływać na rozwój konfliktów bądź na pokojowe rozwiązania. Celebryci mogą wspierać którąś ze stron a robić złą reklamę innej.
To tylko dwa takie pomysły, a na pewno jest ich więcej
Powrót do góry Go down
Rosalyn Crowley

Rosalyn Crowley


Rasa : człowiek
Wiek : 32
Pochodzenie : Nowy Jork
Ekwipunek : podręczny notes, czerwona szminka, telefon komórkowy

Pytania Empty
PisanieTemat: Re: Pytania   Pytania EmptyWto Cze 05, 2012 5:15 am

Moje pytanie - czy ktoś tu jeszcze, do chu*a, gra?
Powrót do góry Go down
Olena Ranicka

Olena Ranicka


Rasa : Wilkołak
Wiek : 25 lat
Pochodzenie : Polska/Ukraina
Ekwipunek : Portfel, dokumenty, odtwarzacz mp3, zegarek,klucze

Pytania Empty
PisanieTemat: Re: Pytania   Pytania EmptyWto Cze 05, 2012 8:32 pm

Ja gram :p no może ostatnio zrobiłam sobie przerwę, ale nie zamierzam rzucać gry
Powrót do góry Go down
Gerhard von Freiherr
Admin
Gerhard von Freiherr


Rasa : Wampir
Wiek : 1032
Pochodzenie : Niemcy
Praca : Biznesmen, właściciel sieci kasyn
Ekwipunek : Medalion, kluczyki do auta, jedwabna chusta

Pytania Empty
PisanieTemat: Re: Pytania   Pytania EmptySro Cze 06, 2012 12:59 am

Dobra, wprowadziłam kilka zmian w wyglądzie forum. Wznowiłam również reklamę, miejmy nadzieję, że lud napłynie.
Powrót do góry Go down
Sam Beaweaheulu

Sam Beaweaheulu


Rasa : Zmiennokształtny
Wiek : 38
Pochodzenie : U.S.A.
Ekwipunek : Telefon Komórkowy, dwa posrebrzane kastety, portfel, ubranie, kluczyki, klucze,

Pytania Empty
PisanieTemat: Re: Pytania   Pytania EmptySro Cze 06, 2012 9:23 am

To ja mam w takim razie pytanie. Bilokacja jest zabroniona, ale kiedy czekanie na odpis trwa wieki może wprowadzić np daty przy wydarzeniach czy coś by móc pisać w dwóch miejscach na raz ale fabularnie nie będzie żadnej bilokacji?
Powrót do góry Go down
Gerhard von Freiherr
Admin
Gerhard von Freiherr


Rasa : Wampir
Wiek : 1032
Pochodzenie : Niemcy
Praca : Biznesmen, właściciel sieci kasyn
Ekwipunek : Medalion, kluczyki do auta, jedwabna chusta

Pytania Empty
PisanieTemat: Re: Pytania   Pytania EmptySro Cze 06, 2012 9:47 am

Myślę, że jeżeli czeka się na odpis kogoś, kto dłużej nie odpisuje niż dwa, trzy dni to można śmiało opuścić temat, bądź poprosić inną osobę by dołączyła do danej sytuacji. Z doświadczenia wiem, że rzadko wraca się do "zamrożonej" rozmowy, więc bilokacja nie rozwiązałaby ostatecznie tego problemu.
Powrót do góry Go down
Sam Beaweaheulu

Sam Beaweaheulu


Rasa : Zmiennokształtny
Wiek : 38
Pochodzenie : U.S.A.
Ekwipunek : Telefon Komórkowy, dwa posrebrzane kastety, portfel, ubranie, kluczyki, klucze,

Pytania Empty
PisanieTemat: Re: Pytania   Pytania EmptySro Cze 06, 2012 6:21 pm

Ale w przypadku kiedy gra nas około 5 osób to też nie rozwiązuje sytuacji. Daty przyśpieszyły by rozgrywkę i pozwoliły zachować ciągłość fabuły.

No i, ej odpis na dwa trzy dni to naprawdę to w co celujemy?
Powrót do góry Go down
Nathalie Jones

Nathalie Jones


Rasa : człowiek
Wiek : 29
Pochodzenie : RPA
Ekwipunek : policyjny glock, kajdanki, telefon komórkowy

Pytania Empty
PisanieTemat: Re: Pytania   Pytania EmptyCzw Cze 07, 2012 6:20 pm

No dobra, ja też jestem za bilokacją, ale może tak w granicach rozsądku, czyli do dwóch tematów maksymalnie. Bo serio to jest bez sensu, jeśli czekamy i czekamy, a dana osoba może mieć coś ważnego do roboty, sesje czy inne takie, a nie każdy ma zamiar tworzyć dziesiątki miltikont. No i czasem akurat ta zawieszona akcja jest zbyt fajna, żeby ot tak się z niej usuwać.


Ostatnio zmieniony przez Nathalie Jones dnia Czw Cze 07, 2012 6:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Olena Ranicka

Olena Ranicka


Rasa : Wilkołak
Wiek : 25 lat
Pochodzenie : Polska/Ukraina
Ekwipunek : Portfel, dokumenty, odtwarzacz mp3, zegarek,klucze

Pytania Empty
PisanieTemat: Re: Pytania   Pytania EmptyCzw Cze 07, 2012 6:22 pm

Bilokacja w granicach rozsądku- czemu nie?
Powrót do góry Go down
Sam Beaweaheulu

Sam Beaweaheulu


Rasa : Zmiennokształtny
Wiek : 38
Pochodzenie : U.S.A.
Ekwipunek : Telefon Komórkowy, dwa posrebrzane kastety, portfel, ubranie, kluczyki, klucze,

Pytania Empty
PisanieTemat: Re: Pytania   Pytania EmptyCzw Cze 07, 2012 6:43 pm

Tylko dążę do tego że z fabularnego punktu widzenia to nie będzie bilokacja.
Postać będzie w jednym miejscu na raz.
Powrót do góry Go down
Tony J. Stark

Tony J. Stark


Rasa : Człowiek
Wiek : 43
Pochodzenie : USA
Ekwipunek : porfel, kluczyki do ferrari, telefon, dat ass, okulary przeciwsłoneczne, podręczna broń.

Pytania Empty
PisanieTemat: Re: Pytania   Pytania EmptyPią Cze 08, 2012 2:09 pm

ja gram. to że zwaliła się na mnie tona pracy w pracy, a zaraz po niej wyjazd na bezinternecie to nie moja wina ale przepraaszam.


A określanie daty w jakiej się z kimś pisze i możliwość grania w kilku miejscach jest spoko, zgadzam się.
Powrót do góry Go down
Sam Beaweaheulu

Sam Beaweaheulu


Rasa : Zmiennokształtny
Wiek : 38
Pochodzenie : U.S.A.
Ekwipunek : Telefon Komórkowy, dwa posrebrzane kastety, portfel, ubranie, kluczyki, klucze,

Pytania Empty
PisanieTemat: Re: Pytania   Pytania EmptySro Cze 13, 2012 9:24 pm

(bo ja wolny jestem:P)

Czyli rozumiem że Tony masz głos tyle ważny że mogę zacząć tak pisać zamieszczając daty?
Powrót do góry Go down
Tony J. Stark

Tony J. Stark


Rasa : Człowiek
Wiek : 43
Pochodzenie : USA
Ekwipunek : porfel, kluczyki do ferrari, telefon, dat ass, okulary przeciwsłoneczne, podręczna broń.

Pytania Empty
PisanieTemat: Re: Pytania   Pytania EmptyNie Cze 17, 2012 7:31 pm

nie nie, ja tylko wyrażałam swoją opinię xD
Powrót do góry Go down
Rosalyn Crowley

Rosalyn Crowley


Rasa : człowiek
Wiek : 32
Pochodzenie : Nowy Jork
Ekwipunek : podręczny notes, czerwona szminka, telefon komórkowy

Pytania Empty
PisanieTemat: Re: Pytania   Pytania EmptyPon Cze 18, 2012 9:41 pm

Nie no, ludzie, to jest bez sensu. Admini milczą w tej kwestii, więc wydaje mi się, że po prostu trzeba ruszyć zadki i pisać, a nie czekać i się dopytywać, ot.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pytania Empty
PisanieTemat: Re: Pytania   Pytania Empty

Powrót do góry Go down
 
Pytania
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I wanna do bad things with you! ::  :: Ogłoszenia-
Skocz do: